Black & White Coffee Roasters
Raleigh, North Carolina, United States blackwhiteroasters.com Instagram Crawl OK Last checked 15 hours, 56 minutes ago
56On sale now
140Sold out
2Origin countries
$7.13Median per 100 g
Current listings
56 live · 140 sold out
| Coffee | Availability | Price | Per 100g | Last observed |
|---|---|---|---|---|
| Hugo Grey | Black Blend | On sale | $42.00 / 300g | $14.00 | 2026-09-29 |
| Sugarcane Decaf | On sale | $21.00 / 354g | $5.93 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Franky Hoyos - Gesha Tropical | On sale | $24.50 / 354g | $6.92 | 2026-09-29 |
| Jhonatan Gasca - Thermal Shock Pacamara | On sale | $21.00 / 354g | $5.93 | 2026-09-29 |
| Pedro Sagastume - Gesha (2 bag sub only) | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Coffee is for Humans | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
| Birthday Blend - Nostalgia | On sale | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Lasso y Vergara - Community Project | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| Routable | On sale | $15.00 / 354g | $4.24 | 2026-09-29 |
| Diego Horta - Anaerobic Natural | On sale | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Together We End ALS | On sale | $24.00 / 354g | $6.78 | 2026-09-29 |
| SOLA: ALS Blend 2026 | On sale | $16.80 / 354g | $4.75 | 2026-09-29 |
| Jasmine Bai Hao | Scented Green | On sale | $42.00 / 300g | $14.00 | 2026-09-29 |
| Iced Classic Black | On sale | $30.00 / 150g | $20.00 | 2026-09-29 |
| Gesha Village - E12 Anaerobic Natural | On sale | $27.75 / 113g | $24.56 | 2026-09-29 |
| Moreno Family - Gesha | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Re:Bakesic Coffee & Bakery | On sale | $12.60 / 354g | $3.56 | 2026-09-29 |
| The Future - Strawberry Shortcake | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Gao Wen | Black | On sale | $36.00 / 300g | $12.00 | 2026-09-29 |
| Pretty Good Coffee | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
| Champagne Long Kou | Oolong | On sale | $64.00 / 205g | $31.22 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Bouquet | Tisane Blend | On sale | $42.67 / 205g | $20.81 | 2026-09-29 |
| Lasso y Vergara - Community Project | On sale | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Session Longjing | Green | On sale | $54.00 / 205g | $26.34 | 2026-09-29 |
| Ma Wei Moonlight | White | On sale | $36.00 / 105g | $34.29 | 2026-09-29 |
| Together We End ALS | On sale | $16.80 / 354g | $4.75 | 2026-09-29 |
| Iced Mango Black | On sale | $30.00 / 150g | $20.00 | 2026-09-29 |
| Gesha Village - E12 Anaerobic Natural | On sale | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| Sugarcane Decaf | On sale | $12.60 / 354g | $3.56 | 2026-09-29 |
| Huver Castillo - Gesha Floral | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Gerson Mora - Yellow Pacamara Natural | On sale | $21.00 / 354g | $5.93 | 2026-09-29 |
| Huver Castillo - Gesha Floral | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Gold | Tisane Blend | On sale | $36.00 / 300g | $12.00 | 2026-09-29 |
| Franky Hoyos - Gesha Tropical | On sale | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Diego Horta - Anaerobic Natural | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| Study Center Blend | On sale | $12.60 / 354g | $3.56 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits Decaf | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Elto Bare - Natural | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Gerson Mora - Yellow Pacamara Natural | On sale | $14.00 / 354g | $3.95 | 2026-09-29 |
| XBloom Custom Blend | On sale | $13.00 / 354g | $3.67 | 2026-09-29 |
| Duwancho - Full Spectrum | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Jhonatan Gasca - Thermal Shock Pacamara | On sale | $14.00 / 100g | $14.00 | 2026-09-29 |
| The New School - Strawberry | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
| Aricha - Washed | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| The Future - Strawberry Shortcake | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits Decaf | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Rainier | Tisane Blend | On sale | $42.67 / 205g | $20.81 | 2026-09-29 |
| Boutet - Natural Gesha | On sale | $18.25 / 100g | $18.25 | 2026-09-29 |
| Iced Classic Green | On sale | $35.00 / 150g | $23.33 | 2026-09-29 |
| Birthday Blend - Nostalgia | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| Cube Coffee | On sale | $12.75 / 354g | $3.60 | 2026-09-29 |
| Duwancho - Full Spectrum | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| The New School - Strawberry | On sale | $22.00 / 354g | $6.21 | 2026-09-29 |
| The Larrikin Blend | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
Sold-out archive
| Coffee | Price | Per 100g | Last observed |
|---|---|---|---|
| Thunguri - Anaerobic Natural | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Julio Madrid - Gummy Bears | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Nogales - Pimienta | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Pepe Jijon - Sidra Wave Honey | $18.25 / 100g | $18.25 | 2026-09-29 |
| Elida Estate - Washed Gesha Lot C | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| The Future - Blackberry Lemonade | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Edinson Argote - Advanced Natural Gesha | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Wilton Benitez - Pink Bourbon | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Jairo Arcila - Dragonfruit | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Together We End ALS | $24.00 / 354g | $6.78 | 2026-09-29 |
| The Future - Hazy Juicy IPA | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Wilton Benitez - Ultrasonic SL28 | $18.25 / 354g | $5.16 | 2026-09-29 |
| Gondo - Peaberry | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Ramon Rodriguez | $22.00 / 354g | $6.21 | 2026-09-29 |
| The New School - Peach | $22.00 / 354g | $6.21 | 2026-09-29 |
| Jardines del Encanto - Maragesha | $30.00 / 113g | $26.55 | 2026-09-29 |
| Diego Orta - Anaerobic Natural | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Pegasing - Thermal Shock Washed | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Arturo Paz - Itacayo Gesha | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Ximeng - Black Sheep | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Los Patios - Gigante Peach | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| The Future - Spiced Orange | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Pablo Guerrero - Maracaturra | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Lica Torres – Black Cherry Gesha | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Bwishaza - CM Natural | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Jorge Raul Rivera - Pacamara Washed | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| The Future - Champagne New Year | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Bekele Belachew - Anaerobic White Honey | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Benjamin Paz - Natural Bourbon | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Los Nogales - Typica Origins | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Danche - Washed | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Diego Horta - Washed Gesha | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Benjamin Paz - DRD Natural Gesha | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| Los Altos - Washed | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Finca Deborah - Symmetry | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| Nelson Moreno - Natural | $24.00 / 354g | $6.78 | 2026-09-29 |
| Emerson Narváez - SL28 | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Shady Y Elias - Mixed Berry Ombligon | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Hambela Natural - EA Decaf | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Corazon De Jesus - Reposado Natural | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
Page 2 of 2 · Newer
Past coffees
| Coffee | State | Price | Per 100g | Last observed |
|---|---|---|---|---|
| Edinson Argote - Cherry Limeade | No longer listed | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-28 |
| Edinson Argote - Cherry Limeade | No longer listed | $24.50 / 354g | $6.92 | 2026-09-18 |
| The Original | No longer listed | $21.00 | — | 2026-09-03 |
| Edwin Noreña - Strawberry Blossom | No longer listed | $16.00 | — | 2026-06-22 |
| The Classic | No longer listed | $21.00 | — | 2026-04-16 |
| Jhoan Vergara - Thermal Shock Java | No longer listed | $15.00 | — | 2026-03-09 |
| Nestor Lasso - Ombligon Natural | No longer listed | $30.00 | — | 2026-03-08 |
| Benjamin Paz 4x - Gesha | No longer listed | $30.00 | — | 2026-03-08 |
| La Palma Lactic Gesha - Lot 35 | No longer listed | $30.00 | — | 2026-03-07 |
| No longer listed | $30.00 | — | 2026-03-06 | |
| Stefan Muller - Chilled Washed | No longer listed | $20.00 | — | 2026-02-28 |
| La Palma Y El Tucan - The Gesha Blend | No longer listed | $30.00 | — | 2026-02-28 |
| Nestor Lasso - Thermal Shock Sidra | No longer listed | $30.00 | — | 2026-02-27 |
| Janson Natural Gesha - Lot 914 | No longer listed | $30.00 | — | 2026-01-28 |
| La Palma - Bioinnovation Washed | No longer listed | $30.00 | — | 2026-01-15 |
| The Traditional | No longer listed | $20.00 | — | 2025-12-28 |
| The Natural | No longer listed | $22.00 | — | 2025-12-21 |
| The New School - Lychee | No longer listed | €19.95 | — | 2025-12-17 |
| Arturo Paz - Jurassic DRD Gesha | No longer listed | $30.00 | — | 2025-12-05 |
| B&W Winter Candle | No longer listed | $17.00 | — | 2025-12-05 |
| Holiday Blend Candle Set | No longer listed | $40.00 | — | 2025-12-04 |
| Jhoan Vergara Pink Bourbon | Colombia | No longer listed | $30.00 | — | 2025-11-29 |
| La Esmeralda - Washed Gesha | No longer listed | $30.00 | — | 2025-11-22 |
| Benjamin Paz - Washed Gesha | No longer listed | $15.00 | — | 2025-11-22 |
| Pepe Jijón - Typica Wave Nature | No longer listed | $30.00 | — | 2025-11-19 |
| Jorge Jiménez - ASD Natural | No longer listed | $20.00 | — | 2025-11-19 |
| Finca Deborah - Nirvana | No longer listed | $30.00 | — | 2025-11-18 |
| Lica Torres - Black Cherry | No longer listed | $28.00 | — | 2025-11-18 |
| Hacienda La Esmeralda - Velo Natural | No longer listed | $30.00 | — | 2025-11-18 |
| Letty Bermudez - Thermal Shock Gesha | No longer listed | $30.00 | — | 2025-11-17 |
| Rodrigo Sanchez Passion Fruit | Colombia | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-30 |
| Yeltsin Sagastume - COE 20 | No longer listed | €15.95 | — | 2025-10-26 |
| Chachagüi - Natural | No longer listed | €20.95 | — | 2025-10-25 |
| Gabriel Castaño - Pink Bourbon | No longer listed | €19.95 | — | 2025-10-25 |
| The Future - Fruit Punch | No longer listed | $26.00 | — | 2025-10-14 |
| Carlos Plazas - Cinnamon Anaerobic | No longer listed | $24.00 | — | 2025-10-14 |
| Don Eli - White Honey | No longer listed | $24.00 | — | 2025-10-14 |
| Rosa Cortez - Gesha Lot 3333 | No longer listed | $26.00 | — | 2025-10-14 |
| Don Eli - White Honey | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Ximeng - Double Anaerobic Natural | No longer listed | $24.00 | — | 2025-10-14 |
| Jose Porta - Dynamic Cherry | No longer listed | $26.00 | — | 2025-10-14 |
| Fount Merry & Bright | White Label | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Thunguri Anaerobic Natural | Kenya | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Grove Bay - Coffee Per Pound Charge (QTY = LBS) | No longer listed | $25.00 | — | 2025-10-14 |
| Maikol Fernandez - Sub Exclusive | No longer listed | $26.00 | — | 2025-10-14 |
| Brayan Alvear - Lemon Bourbon | No longer listed | $24.00 | — | 2025-10-14 |
| Gesha Village - Lot 115 | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Familia Vergara - Thermal Shock Natural | No longer listed | $35.00 | — | 2025-10-14 |
| Hacienda La Papaya - Jaime Cartuche COE 17 | No longer listed | $20.00 | — | 2025-10-14 |
| Edwin Noreña - Fruity Flowers | No longer listed | $28.00 | — | 2025-10-14 |
| Jairo Arcila - Dragon Fruit | No longer listed | $26.00 | — | 2025-10-14 |
| Gasca Brothers - Pink Bourbon Aji | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Kello Gómez - Chiroso | No longer listed | $28.00 | — | 2025-10-14 |
| Benjamin Paz - SL28 Washed | No longer listed | $35.00 | — | 2025-10-14 |
| The Future - Champagne New Year | No longer listed | $28.00 | — | 2025-10-14 |
| Arturo Paz - Washed Gesha | No longer listed | $28.00 | — | 2025-10-14 |
| Sebastian Ramirez - Strawberry Kiwi | No longer listed | $28.00 | — | 2025-10-14 |
| Gamatui Natural - 48hr Anaerobic | No longer listed | $24.00 | — | 2025-10-14 |
| The Future - Cherry Soda | No longer listed | $26.00 | — | 2025-10-14 |
| The Holiday Blend - 'Tis the Season 2024 | No longer listed | $25.00 | — | 2025-10-14 |
| Finca Deborah Terroir Gesha | Panama | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Julio Madrid - Peach Colada | No longer listed | $24.00 | — | 2025-10-14 |
| Namu Blend | White Label | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Bowicha Natural | Ethiopia | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Forin Blend | White Label | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Together We End ALS | No longer listed | $24.00 | — | 2025-10-14 |
| Los Nogales Typica Origins | Colombia | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Juan Giraldo - Bioinnovation Washed | No longer listed | $24.00 | — | 2025-10-14 |
| Finca Deborah - Terroir Washed | No longer listed | $30.00 | — | 2025-10-14 |
| Jaime Zuluaga - Yellow Caturra | No longer listed | $26.00 | — | 2025-10-14 |
| Paola Trujillo - Wush Wush | No longer listed | $28.00 | — | 2025-10-14 |
| Jairo Arcila - Mandarin | No longer listed | $26.00 | — | 2025-10-14 |
| Julio Madrid - Nitro Caturra | No longer listed | $28.00 | — | 2025-10-14 |
| Ramon Rodriguez - Washed | No longer listed | $26.00 | — | 2025-10-14 |
| Jhoan Vergara - Red Bourbon | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| The Natural | Year Round | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Ximeng Black Sheep | China | No longer listed | $16.00 | — | 2025-10-14 |
| Nogales Low Caff - Caturra | No longer listed | $26.00 | — | 2025-10-14 |
| Nogales - Orange Bourbon | No longer listed | $28.00 | — | 2025-10-14 |
| Eucalipto - Anaerobic Washed | No longer listed | $20.00 | — | 2025-10-14 |
| Arturo Paz Jurassic DRD Gesha | Honduras | No longer listed | $26.00 | — | 2025-09-19 |
| Luis Calderon - Natural | No longer listed | $26.00 | — | 2025-09-06 |
| Huver Castillo - Oxidized Pink Bourbon | No longer listed | $24.00 | — | 2025-09-06 |
| The Future - Gummy Worms | No longer listed | $26.00 | — | 2025-09-06 |
| Union Cafe | White Label | No longer listed | $16.00 | — | 2025-09-06 |
| Sagastume & Pineda - 2023 COE #21 | No longer listed | $35.00 | — | 2025-09-06 |
| The Future - Wildberry Lemonade | No longer listed | $26.00 | — | 2025-09-06 |
| Benjamin Paz - Salad | No longer listed | $35.00 | — | 2025-09-06 |
| Sebastian Ramirez - Watermelon | No longer listed | $28.00 | — | 2025-09-06 |
| Nelson Moreno - Anaerobic Washed | No longer listed | $24.00 | — | 2025-09-06 |
| Bekele Belaycho - Anaerobic Natural | No longer listed | $28.00 | — | 2025-09-06 |
| Elkin Guzman - Yellow Fruit Nectar | No longer listed | $28.00 | — | 2025-09-06 |
| Formula SL28 | No longer listed | $16.00 | — | 2025-09-06 |
| Gesha Village - Gori Gesha Lot 13 | No longer listed | $35.00 | — | 2025-09-06 |
| Ivan Solis - Candy Natural | No longer listed | $24.00 | — | 2025-09-06 |
| Ivan Solis - Stout Barrel | No longer listed | $26.00 | — | 2025-09-06 |
| CFB | No longer listed | $16.00 | — | 2025-09-06 |
| Yerin Sagastume - COE 28 | No longer listed | $18.25 | — | 2025-09-06 |
| The New School Lychee | Ethiopia | No longer listed | $16.00 | — | 2025-09-06 |
| Pablo Guerrero - Washed Caturra | No longer listed | $22.00 | — | 2025-09-06 |
Page 1 of 8 · Older
Crawl health
Last successful crawl: 15 hours, 56 minutes ago
| Started | Status | Items seen |
|---|---|---|
| 2026-09-29 04:23 | OK | 248 |
| 2026-09-28 04:23 | OK | 248 |
| 2026-09-27 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-26 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-25 18:45 | OK | 248 |
| 2026-09-25 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-24 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-23 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-22 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-21 04:23 | Partial | 248 |