Black & White Coffee Roasters
Raleigh, North Carolina, United States blackwhiteroasters.com Instagram Crawl OK Last checked 17 hours, 57 minutes ago
56On sale now
140Sold out
2Origin countries
$7.13Median per 100 g
Current listings
56 live · 140 sold out
| Coffee | Availability | Price | Per 100g | Last observed |
|---|---|---|---|---|
| Hugo Grey | Black Blend | On sale | $42.00 / 300g | $14.00 | 2026-09-29 |
| Sugarcane Decaf | On sale | $21.00 / 354g | $5.93 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Franky Hoyos - Gesha Tropical | On sale | $24.50 / 354g | $6.92 | 2026-09-29 |
| Jhonatan Gasca - Thermal Shock Pacamara | On sale | $21.00 / 354g | $5.93 | 2026-09-29 |
| Pedro Sagastume - Gesha (2 bag sub only) | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Coffee is for Humans | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
| Birthday Blend - Nostalgia | On sale | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Lasso y Vergara - Community Project | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| Routable | On sale | $15.00 / 354g | $4.24 | 2026-09-29 |
| Diego Horta - Anaerobic Natural | On sale | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Together We End ALS | On sale | $24.00 / 354g | $6.78 | 2026-09-29 |
| SOLA: ALS Blend 2026 | On sale | $16.80 / 354g | $4.75 | 2026-09-29 |
| Jasmine Bai Hao | Scented Green | On sale | $42.00 / 300g | $14.00 | 2026-09-29 |
| Iced Classic Black | On sale | $30.00 / 150g | $20.00 | 2026-09-29 |
| Gesha Village - E12 Anaerobic Natural | On sale | $27.75 / 113g | $24.56 | 2026-09-29 |
| Moreno Family - Gesha | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Re:Bakesic Coffee & Bakery | On sale | $12.60 / 354g | $3.56 | 2026-09-29 |
| The Future - Strawberry Shortcake | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Gao Wen | Black | On sale | $36.00 / 300g | $12.00 | 2026-09-29 |
| Pretty Good Coffee | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
| Champagne Long Kou | Oolong | On sale | $64.00 / 205g | $31.22 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Bouquet | Tisane Blend | On sale | $42.67 / 205g | $20.81 | 2026-09-29 |
| Lasso y Vergara - Community Project | On sale | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Session Longjing | Green | On sale | $54.00 / 205g | $26.34 | 2026-09-29 |
| Ma Wei Moonlight | White | On sale | $36.00 / 105g | $34.29 | 2026-09-29 |
| Together We End ALS | On sale | $16.80 / 354g | $4.75 | 2026-09-29 |
| Iced Mango Black | On sale | $30.00 / 150g | $20.00 | 2026-09-29 |
| Gesha Village - E12 Anaerobic Natural | On sale | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| Sugarcane Decaf | On sale | $12.60 / 354g | $3.56 | 2026-09-29 |
| Huver Castillo - Gesha Floral | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Gerson Mora - Yellow Pacamara Natural | On sale | $21.00 / 354g | $5.93 | 2026-09-29 |
| Huver Castillo - Gesha Floral | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Gold | Tisane Blend | On sale | $36.00 / 300g | $12.00 | 2026-09-29 |
| Franky Hoyos - Gesha Tropical | On sale | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Diego Horta - Anaerobic Natural | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| Study Center Blend | On sale | $12.60 / 354g | $3.56 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits Decaf | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Elto Bare - Natural | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Gerson Mora - Yellow Pacamara Natural | On sale | $14.00 / 354g | $3.95 | 2026-09-29 |
| XBloom Custom Blend | On sale | $13.00 / 354g | $3.67 | 2026-09-29 |
| Duwancho - Full Spectrum | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Jhonatan Gasca - Thermal Shock Pacamara | On sale | $14.00 / 100g | $14.00 | 2026-09-29 |
| The New School - Strawberry | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
| Aricha - Washed | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| The Future - Strawberry Shortcake | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits Decaf | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Rainier | Tisane Blend | On sale | $42.67 / 205g | $20.81 | 2026-09-29 |
| Boutet - Natural Gesha | On sale | $18.25 / 100g | $18.25 | 2026-09-29 |
| Iced Classic Green | On sale | $35.00 / 150g | $23.33 | 2026-09-29 |
| Birthday Blend - Nostalgia | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| Cube Coffee | On sale | $12.75 / 354g | $3.60 | 2026-09-29 |
| Duwancho - Full Spectrum | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| The New School - Strawberry | On sale | $22.00 / 354g | $6.21 | 2026-09-29 |
| The Larrikin Blend | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
Sold-out archive
| Coffee | Price | Per 100g | Last observed |
|---|---|---|---|
| Thunguri - Anaerobic Natural | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Julio Madrid - Gummy Bears | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Nogales - Pimienta | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Pepe Jijon - Sidra Wave Honey | $18.25 / 100g | $18.25 | 2026-09-29 |
| Elida Estate - Washed Gesha Lot C | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| The Future - Blackberry Lemonade | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Edinson Argote - Advanced Natural Gesha | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Wilton Benitez - Pink Bourbon | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Jairo Arcila - Dragonfruit | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Together We End ALS | $24.00 / 354g | $6.78 | 2026-09-29 |
| The Future - Hazy Juicy IPA | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Wilton Benitez - Ultrasonic SL28 | $18.25 / 354g | $5.16 | 2026-09-29 |
| Gondo - Peaberry | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Ramon Rodriguez | $22.00 / 354g | $6.21 | 2026-09-29 |
| The New School - Peach | $22.00 / 354g | $6.21 | 2026-09-29 |
| Jardines del Encanto - Maragesha | $30.00 / 113g | $26.55 | 2026-09-29 |
| Diego Orta - Anaerobic Natural | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Pegasing - Thermal Shock Washed | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Arturo Paz - Itacayo Gesha | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Ximeng - Black Sheep | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Los Patios - Gigante Peach | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| The Future - Spiced Orange | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Pablo Guerrero - Maracaturra | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Lica Torres – Black Cherry Gesha | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Bwishaza - CM Natural | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Jorge Raul Rivera - Pacamara Washed | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| The Future - Champagne New Year | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Bekele Belachew - Anaerobic White Honey | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Benjamin Paz - Natural Bourbon | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Los Nogales - Typica Origins | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Danche - Washed | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Diego Horta - Washed Gesha | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Benjamin Paz - DRD Natural Gesha | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| Los Altos - Washed | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Finca Deborah - Symmetry | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| Nelson Moreno - Natural | $24.00 / 354g | $6.78 | 2026-09-29 |
| Emerson Narváez - SL28 | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Shady Y Elias - Mixed Berry Ombligon | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Hambela Natural - EA Decaf | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Corazon De Jesus - Reposado Natural | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
Page 2 of 2 · Newer
Past coffees
| Coffee | State | Price | Per 100g | Last observed |
|---|---|---|---|---|
| Lica Torres Anaerobic Natural Gesha | Costa Rica | No longer listed | $18.20 | — | 2024-02-26 |
| Ivan Solis Cinnamon Anaerobic | Costa Rica | No longer listed | $16.80 | — | 2024-02-26 |
| La Palma Y El Tucan | No longer listed | $22.00 | — | 2024-02-26 |
| Letty Bermudez Thermal Shock Gesha | Colombia | No longer listed | $26.00 | — | 2024-02-26 |
| Don Nelsyn - Natural | No longer listed | $20.00 | — | 2024-02-26 |
| Letty Bermudez - Thermal Shock Gesha | No longer listed | $30.00 | — | 2024-02-14 |
| Juan Pablo | No longer listed | $22.00 | — | 2024-01-19 |
| Eduardo Rojas Pink Bourbon | Colombia | No longer listed | $16.80 | — | 2023-12-01 |
| Ivan Solis Candy Natural | Costa Rica | No longer listed | $16.80 | — | 2023-12-01 |
| Riripa Washed | No longer listed | $19.00 | — | 2023-12-01 |
| Diego Campos | No longer listed | $19.00 | — | 2023-12-01 |
| Nelson Moreno | No longer listed | $20.00 | — | 2023-12-01 |
| Ivan Solis - Anaerobic Washed | No longer listed | $22.00 | — | 2023-12-01 |
| Muthathai Washed | Kenya | No longer listed | $16.80 | — | 2023-12-01 |
| Thunguri Natural | Kenya | No longer listed | $16.80 | — | 2023-12-01 |
| Agualinda Natural Chiroso | Colombia | No longer listed | $15.40 | — | 2023-12-01 |
| The Future - Champagne New Year | No longer listed | $24.00 | — | 2023-12-01 |
| The Holiday Blend | Tis The Season 2023 | No longer listed | $16.80 | — | 2023-12-01 |
| Pineda Family Parainema Natural | Honduras | No longer listed | $15.40 | — | 2023-12-01 |
| Juan Evangelista Parainema Washed | Honduras | No longer listed | $15.40 | — | 2023-12-01 |
| Brayan Alvear Juicy Strawberry | Colombia | No longer listed | $16.80 | — | 2023-12-01 |
| Hayissa Olocho - Natural | No longer listed | $24.00 | — | 2023-12-01 |
| Edwin Ferrenbach - Intrinsic Washed | No longer listed | $22.00 | — | 2023-12-01 |
| Mahiga | No longer listed | $19.00 | — | 2023-12-01 |
| Gamatui Washed | Uganda | No longer listed | $14.00 | — | 2023-12-01 |
| Diego Bermudez Y05 Thermal Shock | Colombia | No longer listed | $16.80 | — | 2023-12-01 |
| Sebastian Ramírez Gesha Natural | Colombia | No longer listed | $24.50 | — | 2023-12-01 |
| Diego Burmudez - Y05 Thermal Shock | No longer listed | €22.95 | — | 2023-10-12 |
| Ivan Solis - Candy Natural | No longer listed | $24.00 | — | 2023-10-01 |
| Jorge Raul Rivera Natural - Lot 23 | No longer listed | $24.00 | — | 2023-10-01 |
| Happy Birthday Supernatural | No longer listed | $16.80 | — | 2023-10-01 |
| Gamatui Honey 48hr Anaerobic | Uganda | No longer listed | $16.80 | — | 2023-10-01 |
| Elkin Guzman Washed CM Catiope | Colombia | No longer listed | $16.80 | — | 2023-10-01 |
| Carlos Plazas - Cinnamon Anaerobic | No longer listed | $22.00 | — | 2023-10-01 |
| Gesha Village E42 | Ethiopia | No longer listed | $22.00 | — | 2023-10-01 |
| Dara Brothers Anaerobic Natural | Ethiopia | No longer listed | $16.80 | — | 2023-10-01 |
| ESP Nuke - Discraft | No longer listed | $20.00 | — | 2023-10-01 |
| La Minita | Costa Rica | No longer listed | $13.30 | — | 2023-10-01 |
| Felipe Arcila - Lactic Natural Sidra | No longer listed | $25.00 | — | 2023-10-01 |
| Ethiopia Is For Lovers | No longer listed | $45.00 | — | 2023-10-01 |
| Juan Pablo SL 28| Colombia | No longer listed | $24.50 | — | 2023-10-01 |
| Danche - Lot 1 | No longer listed | $20.00 | — | 2023-10-01 |
| Tulise Anaerobic Honey | Ethiopia | No longer listed | $16.80 | — | 2023-10-01 |
| Esteban Zamora - Cinnamon Anaerobic | No longer listed | $22.00 | — | 2023-10-01 |
| Bombe Natural | Ethiopia | No longer listed | $14.00 | — | 2023-10-01 |
| End ALS Giving Back to Our Community | No longer listed | $14.00 | — | 2023-09-30 |
| #EndALS Giving Back to Our Community | No longer listed | $22.00 | — | 2023-09-30 |
| Eucalipto Anaerobic Washed | Peru | No longer listed | $14.00 | — | 2023-09-30 |
| Jairo Arcila - Peach | No longer listed | $24.00 | — | 2023-09-26 |
| Danche - Lot 1 | No longer listed | $20.00 | — | 2023-06-27 |
| Tulise - Anaerobic Honey | No longer listed | $24.00 | — | 2023-06-19 |
| Don Eli White Honey | Costa Rica | No longer listed | $20.00 | — | 2023-06-03 |
| Pineda Family Parainema | Honduras | No longer listed | $13.30 | — | 2023-05-30 |
| Manxieba Village Anaerobic Honey | China | No longer listed | $18.00 | — | 2023-05-30 |
| Gabriel Castano Pink Bourbon | Colombia | No longer listed | $15.40 | — | 2023-05-30 |
| The Future - Tiki | Cofermentation | No longer listed | $16.80 | — | 2023-05-30 |
| Ivan Solis Anaerobic Washed | Costa Rica | No longer listed | $14.00 | — | 2023-05-30 |
| Danche Lot 1 | Ethiopia | No longer listed | $14.00 | — | 2023-05-30 |
| Rodrigo Sanchez Kumquat Caturra | Colombia | No longer listed | $22.00 | — | 2023-05-30 |
| Wilder Lasso SL 28 | Colombia | No longer listed | $24.50 | — | 2023-05-30 |
| Elkin Guzman Hydro Honey | Colombia | No longer listed | $16.80 | — | 2023-05-30 |
| Manxieba Village Anaerobic Honey | China | No longer listed | $11.00 | — | 2023-05-30 |
| Esteban Madrid Pacas | Honduras | No longer listed | $13.30 | — | 2023-05-30 |
| Decaf Colombia | No longer listed | $12.75 | — | 2023-05-30 |
| Jairo Arcila Peach | Colombia | No longer listed | $16.80 | — | 2023-05-30 |
| San Miguel | Peru | No longer listed | $13.30 | — | 2023-05-30 |
| Elkin Guzman Strawberry Catiope | Colombia | No longer listed | $16.80 | — | 2023-05-30 |
| Wilder Lasso Lemon Gesha | Colombia | No longer listed | $35.00 | — | 2023-05-30 |
| Yabitu Koba Anaerobic Washed | Ethiopia | No longer listed | $22.00 | — | 2023-05-30 |
| Jairo Arcila Passion Fruit | Colombia | No longer listed | $24.00 | — | 2023-05-30 |
| Product Title | Country | No longer listed | $19.00 | — | 2023-03-29 |
| Product Title | Country | No longer listed | $22.00 | — | 2023-03-21 |
| Carlos Plazas Cinnamon Anaerobic | Colombia | No longer listed | $15.40 | — | 2023-03-20 |
| Felipe Trujillo Black Honey | Colombia | No longer listed | $15.40 | — | 2023-03-20 |
| Yabitu Koba Anaerobic Washed | Ethiopia | No longer listed | $15.40 | — | 2023-03-20 |
| Sebastian Gomez Cold Natural | Colombia | No longer listed | $22.00 | — | 2023-03-20 |
| Mauricio Duque Natural Gesha | Colombia | No longer listed | $24.50 | — | 2023-03-20 |
| Decaf Colombia | No longer listed | $19.00 | — | 2023-03-20 |
| EM | No longer listed | $68.00 | — | 2023-03-20 |
| Danche Anaerobic Natural | Ethiopia | No longer listed | $15.40 | — | 2023-03-20 |
| Ethiopia COE #14 | Ethiopia | No longer listed | $56.00 | — | 2023-03-20 |
| Barista Preliminary Sign Ups | No longer listed | $30.00 | — | 2023-03-20 |
| William Mora Natural | Costa Rica | No longer listed | $14.00 | — | 2023-03-20 |
| Benjamin Paz Anaerobic Natural SL 28 | Honduras | No longer listed | $22.00 | — | 2023-03-20 |
| CHB2021 | No longer listed | $54.00 | — | 2023-03-20 |
| Holiday Blend | Seasonal | No longer listed | $75.00 | — | 2023-03-20 |
| The Future - Tequila Sunrise | Cofermentation | No longer listed | $16.80 | — | 2023-03-20 |
| Asnakech Ethiopia COE #38 | Ethiopia | No longer listed | $28.00 | — | 2023-03-11 |
| Ivan Solis Candy Natural | Costa Rica | No longer listed | $16.80 | — | 2023-02-02 |
| Mahiga | Kenya | No longer listed | $13.30 | — | 2023-02-02 |
| Brewers Cup Preliminary Sign Ups | No longer listed | $30.00 | — | 2023-02-02 |
| Wilder Lasso Lemon Gesha | Colombia | No longer listed | $24.50 | — | 2023-02-02 |
| Jorge Raul Rivera Natural Lot 23 | El Salvador | No longer listed | $16.80 | — | 2023-02-02 |
| Esteban Zamora Cinnamon Anaerobic | Costa Rica | No longer listed | $15.40 | — | 2023-02-02 |
| Riripa Washed | Ethiopia | No longer listed | $13.30 | — | 2023-02-02 |
| Idido Natural | Yirgacheffe Ethiopia | No longer listed | $34.00 | — | 2023-02-02 |
| Lica Torres Typica Mejorado | Costa Rica | No longer listed | $35.00 | — | 2023-02-02 |
| Hayissa Olocho Natural | Ethiopia | No longer listed | $16.80 | — | 2023-02-02 |
| Edwin Ferrenbach Intrinsic Washed | Panama | No longer listed | $15.40 | — | 2023-02-02 |
| Name | Country | No longer listed | $16.80 | — | 2023-02-02 |
Crawl health
Last successful crawl: 17 hours, 57 minutes ago
| Started | Status | Items seen |
|---|---|---|
| 2026-09-29 04:23 | OK | 248 |
| 2026-09-28 04:23 | OK | 248 |
| 2026-09-27 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-26 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-25 18:45 | OK | 248 |
| 2026-09-25 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-24 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-23 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-22 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-21 04:23 | Partial | 248 |