Black & White Coffee Roasters
Raleigh, North Carolina, United States blackwhiteroasters.com Instagram Crawl OK Last checked 17 hours, 14 minutes ago
56On sale now
140Sold out
2Origin countries
$7.13Median per 100 g
Current listings
56 live · 140 sold out
| Coffee | Availability | Price | Per 100g | Last observed |
|---|---|---|---|---|
| Hugo Grey | Black Blend | On sale | $42.00 / 300g | $14.00 | 2026-09-29 |
| Sugarcane Decaf | On sale | $21.00 / 354g | $5.93 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Franky Hoyos - Gesha Tropical | On sale | $24.50 / 354g | $6.92 | 2026-09-29 |
| Jhonatan Gasca - Thermal Shock Pacamara | On sale | $21.00 / 354g | $5.93 | 2026-09-29 |
| Pedro Sagastume - Gesha (2 bag sub only) | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Coffee is for Humans | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
| Birthday Blend - Nostalgia | On sale | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Lasso y Vergara - Community Project | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| Routable | On sale | $15.00 / 354g | $4.24 | 2026-09-29 |
| Diego Horta - Anaerobic Natural | On sale | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Together We End ALS | On sale | $24.00 / 354g | $6.78 | 2026-09-29 |
| SOLA: ALS Blend 2026 | On sale | $16.80 / 354g | $4.75 | 2026-09-29 |
| Jasmine Bai Hao | Scented Green | On sale | $42.00 / 300g | $14.00 | 2026-09-29 |
| Iced Classic Black | On sale | $30.00 / 150g | $20.00 | 2026-09-29 |
| Gesha Village - E12 Anaerobic Natural | On sale | $27.75 / 113g | $24.56 | 2026-09-29 |
| Moreno Family - Gesha | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Re:Bakesic Coffee & Bakery | On sale | $12.60 / 354g | $3.56 | 2026-09-29 |
| The Future - Strawberry Shortcake | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Gao Wen | Black | On sale | $36.00 / 300g | $12.00 | 2026-09-29 |
| Pretty Good Coffee | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
| Champagne Long Kou | Oolong | On sale | $64.00 / 205g | $31.22 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Bouquet | Tisane Blend | On sale | $42.67 / 205g | $20.81 | 2026-09-29 |
| Lasso y Vergara - Community Project | On sale | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Session Longjing | Green | On sale | $54.00 / 205g | $26.34 | 2026-09-29 |
| Ma Wei Moonlight | White | On sale | $36.00 / 105g | $34.29 | 2026-09-29 |
| Together We End ALS | On sale | $16.80 / 354g | $4.75 | 2026-09-29 |
| Iced Mango Black | On sale | $30.00 / 150g | $20.00 | 2026-09-29 |
| Gesha Village - E12 Anaerobic Natural | On sale | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| Sugarcane Decaf | On sale | $12.60 / 354g | $3.56 | 2026-09-29 |
| Huver Castillo - Gesha Floral | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Gerson Mora - Yellow Pacamara Natural | On sale | $21.00 / 354g | $5.93 | 2026-09-29 |
| Huver Castillo - Gesha Floral | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Gold | Tisane Blend | On sale | $36.00 / 300g | $12.00 | 2026-09-29 |
| Franky Hoyos - Gesha Tropical | On sale | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Diego Horta - Anaerobic Natural | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| Study Center Blend | On sale | $12.60 / 354g | $3.56 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits Decaf | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Elto Bare - Natural | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Gerson Mora - Yellow Pacamara Natural | On sale | $14.00 / 354g | $3.95 | 2026-09-29 |
| XBloom Custom Blend | On sale | $13.00 / 354g | $3.67 | 2026-09-29 |
| Duwancho - Full Spectrum | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Jhonatan Gasca - Thermal Shock Pacamara | On sale | $14.00 / 100g | $14.00 | 2026-09-29 |
| The New School - Strawberry | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
| Aricha - Washed | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| The Future - Strawberry Shortcake | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Sebastian Ramirez - Red Fruits Decaf | On sale | $19.60 / 354g | $5.54 | 2026-09-29 |
| Rainier | Tisane Blend | On sale | $42.67 / 205g | $20.81 | 2026-09-29 |
| Boutet - Natural Gesha | On sale | $18.25 / 100g | $18.25 | 2026-09-29 |
| Iced Classic Green | On sale | $35.00 / 150g | $23.33 | 2026-09-29 |
| Birthday Blend - Nostalgia | On sale | $18.20 / 354g | $5.14 | 2026-09-29 |
| Cube Coffee | On sale | $12.75 / 354g | $3.60 | 2026-09-29 |
| Duwancho - Full Spectrum | On sale | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| The New School - Strawberry | On sale | $22.00 / 354g | $6.21 | 2026-09-29 |
| The Larrikin Blend | On sale | $13.20 / 354g | $3.73 | 2026-09-29 |
Sold-out archive
| Coffee | Price | Per 100g | Last observed |
|---|---|---|---|
| Thunguri - Anaerobic Natural | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Julio Madrid - Gummy Bears | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Nogales - Pimienta | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Pepe Jijon - Sidra Wave Honey | $18.25 / 100g | $18.25 | 2026-09-29 |
| Elida Estate - Washed Gesha Lot C | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| The Future - Blackberry Lemonade | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Edinson Argote - Advanced Natural Gesha | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Wilton Benitez - Pink Bourbon | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Jairo Arcila - Dragonfruit | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Together We End ALS | $24.00 / 354g | $6.78 | 2026-09-29 |
| The Future - Hazy Juicy IPA | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Wilton Benitez - Ultrasonic SL28 | $18.25 / 354g | $5.16 | 2026-09-29 |
| Gondo - Peaberry | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Ramon Rodriguez | $22.00 / 354g | $6.21 | 2026-09-29 |
| The New School - Peach | $22.00 / 354g | $6.21 | 2026-09-29 |
| Jardines del Encanto - Maragesha | $30.00 / 113g | $26.55 | 2026-09-29 |
| Diego Orta - Anaerobic Natural | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Pegasing - Thermal Shock Washed | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Arturo Paz - Itacayo Gesha | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Ximeng - Black Sheep | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Los Patios - Gigante Peach | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| The Future - Spiced Orange | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Pablo Guerrero - Maracaturra | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Lica Torres – Black Cherry Gesha | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Bwishaza - CM Natural | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Jorge Raul Rivera - Pacamara Washed | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| The Future - Champagne New Year | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Bekele Belachew - Anaerobic White Honey | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Benjamin Paz - Natural Bourbon | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Los Nogales - Typica Origins | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Danche - Washed | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Diego Horta - Washed Gesha | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Benjamin Paz - DRD Natural Gesha | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| Los Altos - Washed | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Finca Deborah - Symmetry | $32.00 / 113g | $28.32 | 2026-09-29 |
| Nelson Moreno - Natural | $24.00 / 354g | $6.78 | 2026-09-29 |
| Emerson Narváez - SL28 | $28.00 / 354g | $7.91 | 2026-09-29 |
| Shady Y Elias - Mixed Berry Ombligon | $16.00 / 100g | $16.00 | 2026-09-29 |
| Hambela Natural - EA Decaf | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
| Corazon De Jesus - Reposado Natural | $26.00 / 354g | $7.34 | 2026-09-29 |
Page 2 of 2 · Newer
Past coffees
| Coffee | State | Price | Per 100g | Last observed |
|---|---|---|---|---|
| The Future - Strawberry Daiquiri | No longer listed | $26.00 | — | 2025-09-06 |
| Danche - Anaerobic Honey | No longer listed | $26.00 | — | 2025-09-06 |
| Wilder Lasso - Lemon Gesha | No longer listed | $35.00 | — | 2025-09-06 |
| Fredy Orantes - Natural Gesha | No longer listed | $28.00 | — | 2025-09-06 |
| Together We End ALS | No longer listed | $16.00 | — | 2025-09-06 |
| Tasting Experience & Roastery Tour | No longer listed | $50.00 | — | 2025-09-06 |
| Aponte Village - Honey | No longer listed | $22.00 | — | 2025-09-06 |
| The House That Gesha Built | No longer listed | $26.00 | — | 2025-09-06 |
| The Future Hazy Juicy IPA | No longer listed | $16.00 | — | 2025-09-06 |
| Juan Evangelista - Parainema Washed | No longer listed | $22.00 | — | 2025-09-06 |
| Sebastian Ramirez - Peach | No longer listed | $26.00 | — | 2025-09-06 |
| Halo Hartume - Washed | No longer listed | $22.00 | — | 2025-09-06 |
| Yabitu Koba - Washed | No longer listed | $22.00 | — | 2025-09-06 |
| Barista Series Cases | No longer listed | $34.00 | — | 2025-09-06 |
| Arturo Paz Itacayo Gesha | Honduras | No longer listed | $16.00 | — | 2025-09-06 |
| The Binkley | White Label | No longer listed | $11.00 | — | 2025-09-06 |
| Jhoan Vergara - Thermal Shock Gesha | No longer listed | $35.00 | — | 2025-09-06 |
| Paola Trujillo - SL28 Thermal Shock | No longer listed | $35.00 | — | 2025-09-06 |
| Danche Washed | Ethiopia | No longer listed | $16.00 | — | 2025-08-30 |
| Gesha Village - Lot 108 | No longer listed | $30.00 | — | 2025-08-11 |
| Jubala SO | White Label | No longer listed | $12.50 | — | 2025-08-11 |
| Eduardo Rojas - Pink Bourbon | No longer listed | $24.00 | — | 2025-08-11 |
| The Traditional | No longer listed | $20.00 | — | 2025-08-11 |
| Optimist Blend | White Label | No longer listed | $45.00 | — | 2025-08-11 |
| Gerardo Caceres - Delagua Project | No longer listed | $24.00 | — | 2025-08-11 |
| Benjamin Paz - SL28 Honey | No longer listed | $35.00 | — | 2025-08-11 |
| Daterra - Our Plot Project | No longer listed | $24.00 | — | 2025-08-11 |
| Native Blend | White Label | No longer listed | $10.50 | — | 2025-08-11 |
| Diego Campos - Washed | No longer listed | $20.00 | — | 2025-08-11 |
| Janson Gesha 238 - Anaerobic Natural | No longer listed | $30.00 | — | 2025-08-11 |
| Wilmar Castillo - Washed Gesha | No longer listed | $16.00 | — | 2025-08-11 |
| Tuke Yute - Natural | No longer listed | $28.00 | — | 2025-08-11 |
| Andres Cardona - Purple Honey | No longer listed | $24.00 | — | 2025-08-11 |
| Martha Arcila - Washed | No longer listed | $20.00 | — | 2025-08-11 |
| Wilder Lazo - Natural Gesha | No longer listed | $16.00 | — | 2025-08-11 |
| Danche - 5 Day Anaerobic Washed | No longer listed | $24.00 | — | 2025-08-11 |
| Sola Blend - Together We End ALS | No longer listed | $22.00 | — | 2025-08-11 |
| Riripa - Washed | No longer listed | $22.00 | — | 2025-08-11 |
| Lica Torres - Anaerobic Natural Gesha | No longer listed | $26.00 | — | 2025-08-11 |
| Pablo Guerrero - Gesha | No longer listed | $18.25 | — | 2025-08-11 |
| The Future - Spiced Orange | No longer listed | $26.00 | — | 2025-08-11 |
| Edgar Erazo - Pacas | No longer listed | $20.00 | — | 2025-08-11 |
| The New School - Passionfruit | No longer listed | $22.00 | — | 2025-08-11 |
| Shantawene - Washed | No longer listed | $22.00 | — | 2025-08-11 |
| The Future - Sweet Berry Wine | No longer listed | $26.00 | — | 2025-08-11 |
| Diego Bermudez - Y05 Thermal Shock | No longer listed | $26.00 | — | 2025-08-11 |
| Death by Sidra - Reddit Drop | No longer listed | $20.00 | — | 2025-08-11 |
| Angelica Fajardo - Bioinnovation Washed | No longer listed | $24.00 | — | 2025-08-11 |
| The Classic | No longer listed | $21.00 | — | 2025-08-11 |
| Shady & Elias Bayter - Christmas Candy | No longer listed | $28.00 | — | 2025-08-08 |
| Yaye - Washed | No longer listed | $26.00 | — | 2025-08-08 |
| Nayler Reatiga - Delagua Honey | No longer listed | $24.00 | — | 2025-08-08 |
| Muthathai - Washed | No longer listed | $24.00 | — | 2025-08-08 |
| The New School | No longer listed | $22.00 | — | 2025-08-08 |
| Ratnagiri Estate - White Flowers | No longer listed | $16.00 | — | 2025-08-08 |
| Nestor Lasso - Thermal Shock Decaf | No longer listed | $26.00 | — | 2025-08-08 |
| Bombe - Natural | No longer listed | $22.00 | — | 2025-08-08 |
| Jairo Arcila - Mixed Berry | No longer listed | $26.00 | — | 2025-08-05 |
| Aurelio Villatoro - Pacamara | No longer listed | €19.95 | — | 2025-07-20 |
| El Burro - ASD Gesha | No longer listed | $30.00 | — | 2025-07-18 |
| Hermanos Sabillon - Parainema Natural | No longer listed | $22.00 | — | 2025-07-18 |
| Wilton Benitez - Thermal Shock Red Bourbon | No longer listed | $22.00 | — | 2025-07-18 |
| Wilton Benitez - Pink Bourbon | No longer listed | $16.00 | — | 2025-07-18 |
| Ivan Solis - Cinnamon Anaerobic | No longer listed | $24.00 | — | 2025-07-18 |
| Luis Anibal - Ombligon Natural | No longer listed | $26.00 | — | 2025-07-18 |
| Ramon Rodriguez | No longer listed | $22.00 | — | 2025-07-18 |
| Diego Campos - Natural | No longer listed | $24.00 | — | 2025-07-18 |
| The Future - Fruit Snacks | No longer listed | $26.00 | — | 2025-07-08 |
| Jubala Blend | White Label | No longer listed | $10.50 | — | 2025-07-08 |
| New World | White Label | No longer listed | $11.00 | — | 2025-06-23 |
| Benjamin Paz - Red Bourbon Natural | No longer listed | $24.00 | — | 2025-06-23 |
| Passion - Paige Pierce - Discraft | No longer listed | $22.00 | — | 2025-06-23 |
| Unblended: Development Project | No longer listed | $24.00 | — | 2025-06-22 |
| Edwin Zambrano - 170hr Anaerobic Natural | No longer listed | $24.00 | — | 2025-06-22 |
| Marysabel Y Moisés | No longer listed | $20.00 | — | 2025-06-22 |
| Edinson Argote - Thermal Shock Sidra | No longer listed | $16.00 | — | 2025-06-22 |
| Fellow Drop - The Future Painkiller | No longer listed | $28.00 | — | 2025-05-16 |
| Moneyball Blend | No longer listed | $12.60 | — | 2025-05-16 |
| Stefan Muller Intrinsic Cherry | Panama | No longer listed | $26.00 | — | 2025-05-16 |
| Julio Madrid - Sakura Sidra | No longer listed | $16.00 | — | 2025-05-16 |
| ESP Cicada - Discraft | No longer listed | $20.00 | — | 2025-05-16 |
| Carlos Plaza - Cinnamon Pink Bourbon | No longer listed | $26.00 | — | 2025-04-27 |
| Pepe Jijón Typica Wave Nature | Ecuador | No longer listed | $26.00 | — | 2025-04-27 |
| Christmas in July - Sticky Toffee Pudding | No longer listed | $26.00 | — | 2025-04-27 |
| Gesha Candle - 2024 B&W Birthday | No longer listed | $16.00 | — | 2025-04-20 |
| Yaye - Natural | No longer listed | $28.00 | — | 2025-03-26 |
| Mewa - Natural | No longer listed | $26.00 | — | 2025-03-26 |
| Yaye - Black Honey | No longer listed | $28.00 | — | 2025-03-19 |
| Hacienda La Esmeralda Velo Natural | Panama | No longer listed | $26.00 | — | 2025-03-17 |
| Benjamin Paz - SL28 Natural | No longer listed | $35.00 | — | 2025-03-17 |
| Jairo Arcila - Sidra Washed | No longer listed | $28.00 | — | 2025-03-17 |
| Raro Boda - Natural | No longer listed | $26.00 | — | 2025-03-17 |
| Ratnagiri Estate White Flowers | India | No longer listed | $12.00 | — | 2025-03-17 |
| Nestor Lasso - Bourbon Aji | No longer listed | $28.00 | — | 2025-03-17 |
| Brayan Alvear - Juicy Cherry | No longer listed | $26.00 | — | 2025-03-03 |
| ESP Nuke - Discraft | No longer listed | $20.00 | — | 2025-02-18 |
| Gesha Village - Lot 118 | No longer listed | $25.00 | — | 2025-02-18 |
| La Palma Y El Tucan | No longer listed | $25.00 | — | 2025-02-18 |
| Jhonatan Gasca - Thermal Shock Pacamara | No longer listed | $28.00 | — | 2025-02-07 |
| Tulise - Anaerobic Honey | No longer listed | $24.00 | — | 2025-01-18 |
Crawl health
Last successful crawl: 17 hours, 14 minutes ago
| Started | Status | Items seen |
|---|---|---|
| 2026-09-29 04:23 | OK | 248 |
| 2026-09-28 04:23 | OK | 248 |
| 2026-09-27 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-26 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-25 18:45 | OK | 248 |
| 2026-09-25 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-24 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-23 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-22 04:23 | Partial | 248 |
| 2026-09-21 04:23 | Partial | 248 |